Na Straży
nr 1999/4

Echa z konwencji – Andrychów

Andrychów 6 czerwca 1999 r.

Umiłowani Bracia i Siostry, oraz wszyscy Czytelnicy czasopisma „Na Straży”. Chcemy podzielić się z Wami radością, jaka otrzymaliśmy od Pana na konwencji w Andrychowie. To dzięki Braterstwu z Andrychowa, którzy udostępnili nam obiekt Miejskiego Domu Kultury, mogliśmy spotkać się z Wami.

W tym dniu Pan zesłał nam wspaniałą, słoneczną pogodę i dlatego przybyło tak wiele Braterstwa z różnych części kraju. Przewodniczenie Konwencji zostało powierzone br. Pawłowi Suchankowi, zaś wykładami usłużyli następujący bracia: 1. br. Zdzisław Kołacz, 2. br. Józef Sygnowski, 3. br. Jan Knop, 4. br. Piotr Krajcer

W czasie trwania Konwencji nie zapomnieliśmy również o jej najmłodszych uczestnikach, dla których zorganizowaliśmy szkółkę w dwóch grupach wiekowych. W miłej i serdecznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko. Dziękujemy Ojcu Niebieskiemu, oraz Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi, za błogosławieństwo tych chwil spędzonych w gronie Braterstwa. Cieszymy się z tej wspaniałej uczty duchowej, na której mogliśmy wielbić naszego Stwórcę. Życzeniem uczestników było, aby tą radosną chwilą podzielić się z resztą Braterstwa na łamach naszego czasopisma.

Kozy Dolne 6 czerwca 1999

R- ( r.)
„Straż” / str.