Na Straży
nr 2008/6

Czytelnicy piszą…

Ringwood 21.10.08

Drogim braciom i siostrom w Panu naszym oraz czytelnikom pism: „Na Straży”, „Wędrówka” i „Herald” życzymy opieki Bożej w Nowym 2009 Roku.

Braciom piszącym artykuły do tych pism życzymy, aby wpływ Pana nadal kierował umysłami Waszymi. Chcemy również podziękować braciom za artykuły pisane w roku 2008.

Dziękujemy również braciom i siostrom, którzy pracujecie przy sortowaniu i wysyłce. Gdybyście nie wysyłali, my byśmy nie czytali.

Również dziękujemy braciom za pracę przy nagrywaniu tematów, z których korzystamy i które oceniamy.

Pozostajemy w jednej nadziei powołania,
bracia i siostry Zboru Pana w Melbourne, Australia

* * *

„Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich” – Mat. 18:20.

Polska społeczność braterska w Anglii.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować wszystkich braterstwa i naszych przyjaciół w Polsce i na całym świecie o odbywających się nabożeństwach na terenie Anglii (w miejscowościach: Evesham i Bridgwater). Nasza społeczność zaczyna się o godz. 11.00 pieśniami na chwałę Bogu, po ok. pół godziny po modlitwie przechodzimy do badania Listu Św. Jakuba. Badanie trwa ok. dwóch godzin. Później mamy przerwę obiadową ok. 1,5 h. Po przerwie mamy dalszą część społeczności.

Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu, że opiekuje się nami tu w tym kraju i że od ponad dwóch lat mamy możliwość wspólnego zgromadzania i budowania się w Imię Jezusa.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszych nabożeństwach bardzo serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt: br. Piotr Lipka: kom. (+44) 785 81 57 275, dom: (+44)12 78 42 50 19, e-mail: [email protected], br. Marcin Modrzewski: kom. (+44) 793 35 48 024

R- ( r.)
„Straż” / str.