26-28
Maj
Dzisiaj
3 dni (piątek-niedziela)

Młodzieżowe w Krakowie – 26-28.05.2017

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić na spotkanie młodzieżowe, które odbędzie się na sali zboru Krakowskiego ul. Nad Serafą 27 w dniach 26-28.05.2017. Rozpoczęcie spotkania w piątek o godzinie 18:30  wspólną kolacją, na którą serdecznie Was zapraszamy. W sobotę zaczynamy wspólnym śniadaniem o godzinie 9.00. Spotkanie potrwa do niedzieli i zakończone będzie wspólnym nabożeństwem ze zborem.

Dodatkowo chcielibyśmy zaznaczy, że na spotkanie chcemy zaprosić nie tylko młodzież studiującą, czy uczącą się w liceum, ale także tych którzy dopiero niedawno rozpoczęli swą edukację. Jeżeli zatem jesteś stałym uczestnikiem Spotkań Młodzieżowych w Krakowie, a w swoim lub pobliskim Zborze spotykasz osoby od siebie młodsze, które nigdy na takim spotkaniu nie były – zachęć je do uczestnictwa. Zapewniamy program dostosowany dla wszystkich nawet dla dzieci, które mają 8 lat. Rodzice najmłodszych uczestników będą bardzo mile widziani.

Temat planowanego spotkania młodzieżowego: „Moja droga do Prawdy”

address

Sala Zboru w Krakowie – Kraków, ul. Nad Serafą 27

Nocleg
Istnieje możliwość noclegu na sali zboru. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tej informacji do Pauliny Organek. Nie zapomnijcie o śpiworach i butach na zmianę.

Dojazd na salę
Dla niezmotoryzowanych istnieje możliwość dojechania pociągiem praktycznie pod salę zboru. Na dworcu głównym należy wsiąść w pociąg kolei małopolskiej w kierunku Wieliczki i wysiąść na przystanku Kraków Bieżanów Dr.

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału do 20.05.2017
Na zgłoszenia czeka Paulina Organek
tel. 794172753 mail: [email protected]