Nekrologi
W dniu 18 lutego 2011 r. zasnęła w Panu w wieku 85 lat siostra ANIELA MIELNIK, wieloletnia członkini Zboru w Lipowcu i Biłgoraju. Na służbę Panu poświęciła się w 1974 roku, i przez wszystkie lata ziemskiej pielgrzymki starała się realizować w swym życiu zasady Ewangelii i być wzorem gorliwości i uczynności dla swych córek i braterstwa.
Dnia 19 kwietnia 2011 r. zakończyła swoją ziemską pielgrzymkę siostra WIKTORIA WAWSZCZAK. Przeżyła 102 lata. Na służbę Panu poświęciła się ok. 70 lat temu, ostatnie 19 lat była członkinią Zboru w Chorzowie. Była zawsze uśmiechnięta, skora do słuchania słowa Prawdy, bardzo chłonna wiedzy, lubiła śpiewać i bardzo dużo modliła się za wszystkich braci i siostry. (Jubileusz i „Moja droga do Prawdy” s. Wiktorii opisane są w „Na Straży” nr 2/2009 r.)
Dnia 20 kwietnia 2011r. zakończyła swoją ziemską pielgrzymkę siostra MAGDALENA PAWLICKA. Przeżyła 81 lat – w tym 49 lat w Prawdzie. Od chwili ofiarowania się Panu była aktywną członkinią Zboru w Chorzowie, przez wiele lat odbywały się w jej domu comiesięczne nabożeństwa.